SIGNIERT SANDERS. stilleben. Blomstrende morgenfruer.

331734. SIGNIERT SANDERS. stilleben. Blomstrende morgenfruer.

Olie på lærred, moderne, signeret nederst til højre, uindrammet. mål ca. 32x42 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 3.651