MAX BILL. Komposition akvarel/tegning, signeret Bill.

331673. MAX BILL. Komposition akvarel/tegning, signeret Bill.

Samlede mål 13x18,5 cm Max Bill (1908-1994), Schweiz.

Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt gulnet.

Antal besøg: 1.684