SIGNIERT J. KURZMANN. Sommerblomster mod en mørk baggrund.

331546. SIGNIERT J. KURZMANN. Sommerblomster mod en mørk baggrund.

Olie på lærred, moderne, signeret nederst til venstre, galleriramme. mål ca. 30,5 x 36,5 cm.

Minimale alderstegn. Ramme let stødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

HannoVerum
Antal besøg: 1.785