CUP, glas, Simon Gate, Orrefors glasfabrik. 1920'erne.

331534. CUP, glas, Simon Gate, Orrefors glasfabrik. 1920'erne.

Graveret dekoration, signeret i bunden.
Højde 30,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 30,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.262