FOLKE PERSSON. Olie på Panel, havnemotiv, signeret.

331504. FOLKE PERSSON. Olie på Panel, havnemotiv, signeret.

45x54 cm, ydre mål 60x69 cm.
Folke PERSSON (1905-1964).

Slitage, pletter.

Kunstner/designer

Folke Persson (1905–1964)

Få foretaget en gratis vurdering!

45x54 cm, ydre mål 60x69 cm.
Folke PERSSON (1905-1964).

Slitage, pletter.

Kunstner/designer

Folke Persson (1905–1964)

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.795