LOFTFOTOLAMPE, Art Nouveau, messing/glas, højde 103 cm.

331485. LOFTFOTOLAMPE, Art Nouveau, messing/glas, højde 103 cm.

6 lysestager.

Slitage, petroleumsbeholder defekt/mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 lysestager.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 994