SIGNIERT J. KURZMANN. Parti med 3 småformat hedelandskaber.

331425. SIGNIERT J. KURZMANN. Parti med 3 småformat hedelandskaber.

Olie på maleri panel, 1980'erne, signeret nederst til højre, indrammet. mål ca. 32 x 26 cm til 35,5 x 29,5 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 1.028