ELSE ALEXY THALER. Olie på panel. Signeret E. Thaler.

3313245. ELSE ALEXY THALER. Olie på panel. Signeret E. Thaler.

Panelmål ca. 29 x 28,5 cm. Indskrift a tergo: „Motiv fra Salzhammergut“ og „Else Thaler min bedstefars anden kone“.

Større kedelskader i venstre hjørne. Pletten. samt mindre farvetab.

Tema

Monthly Auction February

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Monthly Auction February

Antal besøg: 1.037