YXA, SA Wetterling, Storvik Sverige.

3313086. YXA, SA Wetterling, Storvik Sverige.

Længde 35 cm.

slid, aldersslitage, plettet rust, malingstab, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 35 cm.

Antal besøg: 1.273