SPISEBORD, 1960'erne.

SPISEBORD, 1960'erne.
3312555. SPISEBORD, 1960'erne.

Det er teak. Rektangulær skive, to udtrækkelige skiver på 39,5 cm. Længde 120, bredde 80, højde 74 cm (med pladerne forsænket).

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 661