KØKKENSKAB 1800'ERE.

KØKKENSKAB 1800'ERE.
3312147. KØKKENSKAB 1800'ERE.

Malet skab, dateret 1820 og 1909, højde 67cm, længde 59cm, dybde, 27cm.

Overfladeslitage, malingsflager, eller.

Få foretaget en gratis vurdering!
3312147. KØKKENSKAB 1800'ERE.

Antal besøg: 611