331162. MINIATURE VASER, 3 stk, keramik, Rolf Palm, Mölle, 1900-tallet.
Miniaturevase, grøn glasur, Rolf Palm, Mölle.
Miniaturevase, lysebrun glasur, signeret: HM.
Miniature vase, gul glasur, signatur.
Højder mellem: 5 - 7,5 cm.
Mindre Brugsslitage. Grøn miniaturevase med krakelering.