MINIATURE VASER, 3 stk, keramik, Rolf Palm, Mölle, 1900-tallet.

331162. MINIATURE VASER, 3 stk, keramik, Rolf Palm, Mölle, 1900-tallet.

Miniaturevase, grøn glasur, Rolf Palm, Mölle.
Miniaturevase, lysebrun glasur, signeret: HM.
Miniature vase, gul glasur, signatur.
Højder mellem: 5 - 7,5 cm.

Mindre Brugsslitage. Grøn miniaturevase med krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højder mellem: 5 - 7,5 cm.

Antal besøg: 4.198