KARL GUSTAV NILSSON. LITOGRAFI.

3311435. KARL GUSTAV NILSSON. LITOGRAFI.

Komposition, E.A 1/15.
Signeret og dateret K.G Nilsson 1977.
Billedmål 93x53 cm, rammemål 103x60 cm.

Rammeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Komposition, E.A 1/15.

Rammeslid.

Antal besøg: 500