Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
CARL HENNING BECHFELT. Sølandskab. Olie på lærred, usigneret, stempelhenvisning à verso.
331098. CARL HENNING BECHFELT. Sølandskab. Olie på lærred, usigneret, stempelhenvisning à verso.
104 x 129 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
104 x 129 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Antal besøg:
2.704