BORDUR, marmor og sten, første halvdel af det 20. århundrede.

331095. BORDUR, marmor og sten, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 22,5 cm.

Let Brugsslitage Ikke gennemgået.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 22,5 cm.

Nøgle/nøgler findes

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.049