SPEGELBYRÅ, begyndelsen af det 20. århundrede.

331041. SPEGELBYRÅ, begyndelsen af det 20. århundrede.

Fyrrespejl kommode.
Bredde 128 cm Dybde 52 cm Tothøjde med spejl 196 cm.

Brugsslitage, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fyrrespejl kommode.

Brugsslitage, stødmærke.

Antal besøg: 1.025