GASPAR MIRÓ ROSELL. Chandler.

GASPAR MIRÓ ROSELL. Chandler.
3309871. GASPAR MIRÓ ROSELL. Chandler.

Olie på lærred
Signeret
47x65 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
47x65 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 274