ANDREAS LEMBERG (GEB. 1951). Kvindernes Nøgen.

3309696. ANDREAS LEMBERG (GEB. 1951). Kvindernes Nøgen.

Andreas Lemberg (f. 1951), nøgen af damer, olie på lærred, 1989, signeret, dateret, ca. 180 x 150 cm.

Minimal rivning i lærredet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Minimal rivning i lærredet.

Antal besøg: 430