SIGNIERT ML. Solsikke blomstrer mod en blå himmel.

330917. SIGNIERT ML. Solsikke blomstrer mod en blå himmel.

Olie på lærred, 1970'erne, signeret nederst til højre, uindrammet. mål ca. 40x80 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 934