SIGNIERT MARIO. Rød glødende bugt med sejlbåde.

330832. SIGNIERT MARIO. Rød glødende bugt med sejlbåde.

Olie på lærred, 1960'erne, signeret nederst til venstre, uindrammet. mål ca. 125x25 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 775