LEIF UELAND. Urne, „Gladiator“ fajance, 1952.

3307919. LEIF UELAND. Urne, „Gladiator“ fajance, 1952.

Signeret og dateret.
Indretning med gladiatorer.

Højde 27 cm.

Mindre aldersrelateret slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret.
Indretning med gladiatorer.

Højde 27 cm.

Mindre aldersrelateret slid.

Antal besøg: 362