ILSE CLAESSON, vase, flintware, Rörstrand, 1900-talets første halvdel.

3307103. ILSE CLAESSON, vase, flintware, Rörstrand, 1900-talets første halvdel.

Højde 19 cm.

Brugsslitage. Mindre mærker ved munden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm.

Antal besøg: 303