NED BOYD. CHELSEA COLLEGE GIPSSTØB.

3306955. NED BOYD. CHELSEA COLLEGE GIPSSTØB.

olie på bord, signeret og betitlet verso.
75cm x 62cm (84cm x 71cm inklusive ramme).

Ingen anmærkninger.

Tema

Paintings by Edward (Ned) Boyd

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Antal besøg: 395