GLAS, 18 dele, bl.a. såkaldt rydbergsglas, TILBRINGARE, 2 stk.

33068. GLAS, 18 dele, bl.a. såkaldt rydbergsglas, TILBRINGARE, 2 stk.

Rydberg glas, 7 stk.
Krydderi essay, nysølv og glas.
Kande, 2 stk, poleret indretning, tidligt 1900-tal mv.
Højde ca 5-26 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rydberg glas, 7 stk.
Højde ca 5-26 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.055