EN MODERNE ENKELT BIBLIOTEKSREOL.

3306577. EN MODERNE ENKELT BIBLIOTEKSREOL.

Den nederste dobbeltdørs skabsenhed med enkelt indvendig hylde med bogreol på toppen, med fire justerbare hylder. Udskårne dekorative blomsterhjørnefirkanter og riflede sider. Yderligere fastgørelsesskruer medfølger. Højde 234cm x Bredde 127.5cm x Dybde 56cm.

Generelt slid med nogle mærker og ridser. Præsenterer godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 586