3306577. EN MODERNE ENKELT BIBLIOTEKSREOL.
Den nederste dobbeltdørs skabsenhed med enkelt indvendig hylde med bogreol på toppen, med fire justerbare hylder. Udskårne dekorative blomsterhjørnefirkanter og riflede sider. Yderligere fastgørelsesskruer medfølger. Højde 234cm x Bredde 127.5cm x Dybde 56cm.
Generelt slid med nogle mærker og ridser. Præsenterer godt.