BOGREASE, begyndelsen af det 20. århundrede.

330615. BOGREASE, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 132, bredde 44, højde 213 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.075