TRÆSOFA, 1800-tallet.

TRÆSOFA, 1800-tallet.
330595. TRÆSOFA, 1800-tallet.

Længde 215, bredde 65, højde 116 cm.

Slitage, skader, låg mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
330595. TRÆSOFA, 1800-tallet.

Slitage, skader, låg mangler.

Antal besøg: 1.126