SIGNIERT BONNARD. Fladskibe og skuer ved daggry.

330488. SIGNIERT BONNARD. Fladskibe og skuer ved daggry.

Olie på lærred, 1970'erne, signeret nederst til højre, uindrammet. mål ca. 100x35 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 1.235