BORD, 2 stk, chippendale stil, første halvdel af 1900-tallet.

330246. BORD, 2 stk, chippendale stil, første halvdel af 1900-tallet.

Diameter ca. 71-110, højde.

Slitage, ridser, pletter. Mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 71-110, højde.

Antal besøg: 1.032