Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Farvelitografi, komposition med Sveriges flag, utydeligt signeret, nummereret 65/225 og dateret 1969.
330237. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Farvelitografi, komposition med Sveriges flag, utydeligt signeret, nummereret 65/225 og dateret 1969.
Billedareal 37x40 cm.
Vis hele teksten
Gulning.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Billedareal 37x40 cm.
Vis hele teksten
Gulning.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
582