SPILLEBORD, med klap, træ, 1900-tallet.

330156. SPILLEBORD, med klap, træ, 1900-tallet.

På fire drejede ben. Udskåret indretning. Bordpladen kan vendes, så klappen kan holdes oppe.
Længde 89,5 cm.
Bredde 45,5 cm.
Højde 73,5 cm.
Total bredde 92 cm.

Brugsslitage, omfattende pletter på skive, stødmærker, enkelte steder kraftigere slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 89,5 cm.
Bredde 45,5 cm.
Højde 73,5 cm.
Total bredde 92 cm.

Antal besøg: 708