VINGLAS og CARAFE, 20. århundrede.

33005. VINGLAS og CARAFE, 20. århundrede.

Karafler med bl.a. oliven formaling. 2 glas, Reijmyre. Fransk krystal osv.

Lejlighedsvis Kantstødt, en karaffel mangler et stik.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 899