3298474. 2 GAMLE VENTILATORER, 1800-TALLET OG 20. ÅRH.
Malede lærredslande signeret J. Garrido, „El Minué“ en anden i chiffon med pailletter, der danner kranser.
Varillage i åbent ben og perlemor.
23x43 cm. Perlemor
49x25 cm.
23x43 cm. Perlemor
49x25 cm.