2 GAMLE VENTILATORER, 1800-TALLET OG 20. ÅRH.

3298474. 2 GAMLE VENTILATORER, 1800-TALLET OG 20. ÅRH.

Malede lærredslande signeret J. Garrido, „El Minué“ en anden i chiffon med pailletter, der danner kranser.
Varillage i åbent ben og perlemor.
23x43 cm. Perlemor
49x25 cm.

Med mindre skader og tegn på brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

23x43 cm. Perlemor
49x25 cm.

Antal besøg: 495