ARMBÅND, bronze, Pentti Sarpaneva.

329690. ARMBÅND, bronze, Pentti Sarpaneva.

Signeret, indvendige mål 5,4 x 6 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.673