RING, 18 karat guld med bjergkrystal, 5,5 gram, Bengt Hallberg, Köping.

329612. RING, 18 karat guld med bjergkrystal, 5,5 gram, Bengt Hallberg, Köping.

Diameter ca 18 mm.

Brugsslitage, nogle af "gribekløerne" mangler ender, stenen med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 18 mm.

Antal besøg: 1.053