HARRY HAERENDEL. Hollandsk mor med sit barn på kysten.

329580. HARRY HAERENDEL. Hollandsk mor med sit barn på kysten.

Heinrich (Harry) Haerendel (1896 - 1991, Tyskland); Olie på lærred, 1970'erne, signeret nederst til højre. mål ca. 60x70 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 5.462