LUDVIG JACOBSEN. Stilleben, olie på lærred, signeret.

329564. LUDVIG JACOBSEN. Stilleben, olie på lærred, signeret.

48x44,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

48x44,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.268