VASE og SKÅL, Simon Gate og Edward Hald, Orrefors, sign.

329544. VASE og SKÅL, Simon Gate og Edward Hald, Orrefors, sign.

Vase, graveret dekoration, Edward Hald, højde ca. 31 cm.
Skål, graveret dekoration, Simon Gate, højde ca. 9 cm.

Brugsslitage, Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, Kantstødt.

Antal besøg: 1.319