329501. GLASBLOKKE, 3 stk, krystal, Mats Jonasson, Målerås, sign.
Glasblok, odder, blykrystal, signeret: Mats Jonasson Sverige 3284.
Glasblok, blykrystal, løve.
Glasblok, fjeder, signeret: Mats Jonasson 2134/5000.
Højder mellem: 16,5 - 18 cm.
Mindre slitage. To med dedikation i bunden.