FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde", signeret og nummereret 1-30, + diverse tegninger udgivet af Folke Dahlbergsällskapet.
329493. FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde", signeret og nummereret 1-30, + diverse tegninger udgivet af Folke Dahlbergsällskapet.
Litografi, ark 42x51 cm, uindrammet.
Forskellige tegninger, forskellige størrelser.
Medlemsblad fra Folke Dahlbergsällskapet.
Folke DAHLBERG (1912-1966).
Folke DAHLBERG (1912-1966).