PERLEMOR kløver halskæde.

PERLEMOR kløver halskæde.
3294741. PERLEMOR kløver halskæde.

En ekstra lang sølvhalskæde, der kan udvides med perlemor og kubiske zirkoner.

Denne ekstra lange halskæde har 7 kløverformede links med perlemor, hver omgivet af små runde hvide kubiske zirkoner.

Yderligere 10 rundskårne hvide kubiske zirkoner er brillesættet til kæden.

Kæden måler 68 cm i længden, men kan udvides til 73 cm. Den er udstyret med en hummerklolås.

Denne halskæde er i sterlingsølv, testet og stemplet „925".

Vægt: 12,8 gram.

Som ny/god.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt: 12,8 gram.

Som ny/god.

Antal besøg: 347