GERD LANGE. for BOFINGER. Par sideborde, kork.

3294483. GERD LANGE. for BOFINGER. Par sideborde, kork.

Gerd Lange til Bofinger, to sideborde på hjul, toppe er indsat og kan drejes, mål hver ca.: H. 55 cm. B. 67 cm. D. 67 cm.

Alderssvarende stand med brugsspor, ridser og skrammer på steder, afslag på steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 234