Syntetpels, Pierre Salomon, 20. århundrede.

3294457. Syntetpels, Pierre Salomon, 20. århundrede.

Med lommer.
Størrelse 38.

Brugsslitage. Mindre rivning i foringen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med lommer.
Størrelse 38.

Antal besøg: 319