LYS, 1 par, sølv Eric Löfman Uppsala, 2 skåle, sølv.

329402. LYS, 1 par, sølv Eric Löfman Uppsala, 2 skåle, sølv.

1 skål i skatuld, sølv 925, diameter 13 cm, højde 3,5 cm 1 skål på fod, stemplet MGAB X9( 1972) diameter 12,5 cm, højde 8 cm 1 par lysestager, stemplet Löfman X9 ( 1972) højde 13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.086