NIVEAUREGULATOR, nyrenæssance, 19./20. århundrede.

329365. NIVEAUREGULATOR, nyrenæssance, 19./20. århundrede.

Lod og pendul, samt nøgler. Træ kasse. Højde 127 cm.

Slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.143