329351. BORD og Kommode, 3 dele, ædeltræ, anden del af det 20. århundrede.
Med intarsia.
Bord, Længde: 70, Bredde: 70, Højde: 55 cm.
Bord, Længde: 80, Bredde: 80, Højde: 55 cm.
Kommode, en skuffe, Længde: 54, Bredde: 54, Højde: 60 cm.
Brugsslitage, mindre ridser. En bordplade med bejdse.