SMYKKE i smykkeskrin, delvis sølv.

3291845. SMYKKE i smykkeskrin, delvis sølv.

Armbånd, sølv, længde ca. 18 cm.
2 par manchetknapper, tin & sølv.
Brocher & vedhæng, metal, delvist forgyldt.
3 stk kæder, hvoraf 2 i sølv, længde ca. 45 cm.
Vægt af dele i sølv ca. 31,6 gram.

Smykkeskrin, bredde ca. 17 cm.

Brugsslitage.
Et beskadiget led på armbåndet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 401