LOFTSLAMPE, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-tallet.

329132. LOFTSLAMPE, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-tallet.

Højde 130 cm.

Ikke gennemgået.
Mindre slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 130 cm.

Ikke gennemgået.
Mindre slitage, ridser.

Antal besøg: 1.199