BECK & JUNG. „PYRAMIDESKEMA II“.

3291307. BECK & JUNG. „PYRAMIDESKEMA II“.

Computerblækplot, signeret og dateret 1985, nummereret 23/125, 17,5x50 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 349