HYLLESYSTEM, "BFB-hylde", String design, Stockholm, omkring midten af det 20. århundrede.

329067. HYLLESYSTEM, "BFB-hylde", String design, Stockholm, omkring midten af det 20. århundrede.

Mærket.
6 hylder, 2 par ender. 2 hylder i strømpebånd.

Brugsslitage. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.

Brugsslitage. Rapport.

Antal besøg: 1.670